İSMAİL USTA 

0538 211 42 24 - 0537 319 75 21 

 info@sukacagitespitiankar.com

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı Bulma hizmetlerinde ve diğer alt yapı sistemlerindeki tıkanıklık sorunlarının çözümü acil şekilde çözülmesi gereken işlerin başında yer alır.

TIKANIKLIK AÇMA

Lavabonuz tıkandı ve acil yardıma ihtiyacınız var. Aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda basit tıkanan lavabo gider borularınızı açabilirsiniz

SU TESİSATCISI

Tespit Su Tesisat bölge geneli su tesisatçısı hizmetlerini kapsamlı olarak servis hizmeti veren ilk tesisatçı firmalar arasında gelir.

PETEK TEMİZLEME

Kimyasal ilaç kullanarak peteklerinizi ve tesisat borularınızın temizliğini yapıyoruz. Kalorifer tesisatlarında Ankara radyatör temizliği 2 yılda bir yapılması şarttır.

TESPİT TESİAT

ANKARANIN HER SEMTİNE HİZMET VERMEKTEYİZ

Yazar: Super User
LOGARTIKANIKLIĞI AÇMA

EVİNİZİN TIKANIKLIK SORUNLARINA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER 

Ev sahiplerinin en büyük korkularından biri tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarıdır. Tıkanıklık açma herkesin yapabileceği bir iş olmadığı gibi sorunu kaynağından çözmediğiniz takdirde geçici bir çözüm olacaktır. Bunun için birçok ev sahibi kendi çözümlerini üretmeye çalışmaktadır. Tıkanıklık ev ve işyeri sahiplerinin en sık yaşadığı sorunlardan birisidir. Taşan pis sular, giderden bir türlü gitmeyen atık sular ve kırılıp dökülen evler ev sahiplerinin en büyük korkulu rüyasıdır Ankara Gider Açma, Ankara Logar Açma, Kırmadan Logar Açma,.

Yazar: Super User
LAVOBA TIKANIKLIK AÇMA

 Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma konusunda profesyonel firmalar sizlere yardımcı olmaktadır. Dışarıdan aldığınız kimyasal ürünlerle geçici çözümler üretirken boruların zaman içerisinde yıpranmasına neden olursunuz. Firma olarak yapılan işte son teknolojide en son çıkan cihazlar ile tıkanıklıklar açılmaktadır. Lavabolarda tıkanıklıkların sebebi yemek yağlarının ve diğer meyve sebzelerin lavabolara atılmasıdır. Bir süre sonra yağlar tortu oluşturacak ve tıkanıklığa neden olacaktır,  Lavabo gideri açma . 

Design by: www.diablodesign.eu